معاونت آموزشی جهاددانشگاهی-واحد هنر

مرکزآموزش جهاد دانشگاهی ورکشاپ تخصصی کامپوزیت را برگزار میکند

سرپرست آموزش جهاددانشگاهی واحد هنر از برگزاری دومین ورکشاپ تخصصی ساخت مدل و قالب با کامپوزیت و سیلیکون در مرکز آموزش های تخصصی جهاددانشگاهی واحد هنر خبر داد

محدثه خلیلی سرپرست آموزش جهاد هنر گفت : دومین ورکشاپ تخصصی ساخت مدل و قالب با کامپوزیت و سیلیکون با سرفصل های آشنایی با کامپوزیت­ها، روش ساخت ژلکوت، روش ساخت قالب های یک تکه و چند تکه با کامپوزیت و سیلیکون، روش تولید قطعات ریخته گری با رزین، قالب گیری با آلژینات، در دو شهریور آغاز و تا پنج شهریور ادامه دارد. در این ورکشاپ هنرجویان ضمن آشنایی و آموزش سرفصل های اراِئه شده، خودشان تجربه عملی هم کسب میکنند؛ مدرس این دوره جناب سعید بختیاری با مدرک طراحی صنعتی از دانشگاه هنر و سابقه فعالیت چندین ساله در طراحی، ساخت و تولید انواع قطعات هنری و مهندسی با کامپوزیت ها و سیلیکون ها می­باشد.

این ورکشاپ در 24 ساعت آموزشی از روز سه شنبه مورخ دوم شهریور ماه لغایت جمعه پنجم شهریور در مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی هنر واقع درتهران خیابان انقلاب- ایستگاه متروی دروازه دولت- خیابان خاقانی- پلاک 81 برگزار می­گردد.


وی در ادامه افزود : هنرمندان و هنردوستان عزیز می­توانند ما را در شبکه های اجتماعی (تلگرام @jdhonar و اینستاگرام honar_amoozesh_jahad) دنبال کنند تا از دوره­ها و اخبار جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر استفاده کنند.

   

تماس با ما

آدرس :

خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان خاقانی، شماره 81

  • شماره تماس : 5-88328652-021

درباره ما:

جهاد دانشگاهی واحد هنر با پشتوانه 30 سال تجربه و با برخورداری از ظرفیت ای متنوع و به روز ، فعالیت های گسترده ای را در حوزه ارایه خدمات آموزشی ،به عموم افراد جامعه و تامین نیازهای آموزشی دستگاهای و نهاد دهای دولتی و غیر دولتی ارایه مینماید.

با ما در تماس باشید (رونوشت)

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...
 
telegram       Instagram