معاونت آموزشی جهاددانشگاهی-واحد هنر

هنرجویان دوره «طلا وجواهرات» جهاددانشگاهی واحد هنر بدون وقفه جذب بازار کار شدند

هنرجویان دوره «طلا وجواهرات» جهاددانشگاهی واحد هنر بدون وقفه جذب بازار کار شدند

رویاهایتان را بسازید

«اگر رویاهایتان را نسازید، یک نفر استخدام‌تان می‌کند تا رویاهای او را بسازید.» تردیدی نداریم این سخن را شنیده‌اید. ولی پرسش اینجاست که تا چه حد به آن عمل می‌کنید؟ همه ما برای خودمان رویاهایی داریم که 99.99 درصد آنها در حد یک رویا یا آرزو در سراچه ذهنمان باقی می‌مانند. اما یک لحظه صبر کنید، بیایید برای یکبار هم که شده خودتان رویاهایتان را بسازید و در استخدام دیگران نباشید. سخت است؟ نگران نباشید ما گام‌به‌گام تا ساختن رویایتان همراه شما خواهیم بود.

هنر کارآفرین

صنعت طلا و جواهر پتانسیل اشتغالزایی و اقتصادی گسترده و نیرومندی دارد. این «هنر-صنعت» که در ایران از قدمتی چندهزار ساله و سابقه­ای درخشان برخوردار است، همواره به عنوان یک ابزار فرهنگی و هنری تاثیرگذار شناخته شده. طلا و جواهر به‌طور وسیعی از سنین نوزادی تا کهنسالی مورد توجه و استفاده طبقات مختلف اجتماع است و امروزه می‌توان از طریق آموزش و اشتغال در بخش­های مختلف هنر-صنعت طلا و جواهر بر بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی چیره شد.

تجربه موفق

مرکز آموزش­های تخصصی جهاددانشگاهی دانشگاه هنر، شما را با تجربه­ای موفق در ساختن ایده‌های ذهنی‌تان، همراهی و پشتیبانی خواهد کرد. اکنون با افتخار اعلام می‌کنیم که هنرجویان جهاد هنر پس از اتمام دوره 3 ترمه و تخصصی طلا و جواهر با حمایت استادان این مرکز جذب بازار کار شده‌اند و طرح‌های ایشان در مرحله ساخت و ورود به بازار قرار دارد. دوره‌ای که تنها مبتنی بر آموزش‌های نرم‌افزاری و مدلسازی نیست و مهارت های تخصصی و عملی را به هنرجویان می‌آموزد. این موفقیت دلچسب که در سایه تلاش و استعداد هنرجویان دوره طلا و جواهر به‌دست آمده، از آن جهت مورد توجه است که نشان از ورود بدون وقفه فراگیران این مرکز به بازار کار دارد.

بر همین اساس مفتخر هستیم که هنرجویان مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی هنر با کسب مهارت‌های کاربردی و حمایت همه‌جانبه استادان مانند فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در پیچ‌وخم جست‌وجو برای کسب مهارت‌های شغلی گرفتار نخواهند شد.

          

تماس با ما

آدرس :

خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان خاقانی، شماره 81

  • شماره تماس : 5-88328652-021

درباره ما:

جهاد دانشگاهی واحد هنر با پشتوانه 30 سال تجربه و با برخورداری از ظرفیت ای متنوع و به روز ، فعالیت های گسترده ای را در حوزه ارایه خدمات آموزشی ،به عموم افراد جامعه و تامین نیازهای آموزشی دستگاهای و نهاد دهای دولتی و غیر دولتی ارایه مینماید.

با ما در تماس باشید (رونوشت)

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...
 
telegram       Instagram