معاونت آموزشی جهاددانشگاهی-واحد هنر

تعداد ترم‌های دوره معماری (دکوراسیون داخلی) جهاددانشگاهی هنر، از پاییز 1395 به 3 ترم کاهش می‌یابد

تعداد ترم‌های دوره معماری (دکوراسیون داخلی) جهاددانشگاهی هنر، از پاییز 1395 به 3 ترم کاهش می‌یابد

میان‌بر به سوی موفقیت

حین تحصیل در دانشگاه حتما برایتان پیش آمده که بسیاری از دروس در نظرتان چندان کاربردی نبوده‌اند و تنها برای دستیابی به مدرکتان آنها را پاس کرده‌اید. یا حتی ممکن است با خود حساب کرده باشید که ای کاش دوره‌های نظری دانشگاهی نصف میزانی که باید در حال حاضر بگذرانید باشد و به جای آن فعالیت‌های مهارت‌محور و بازدیدهای میدانی جایگزین شوند.«ای کاش» ساده‌ای که اگر عملی شود، یک میان‌بر واقعی به سوی موفقیت است.

دنده معکوس

دوره 5 ترمه معماری (دکوراسیون داخلی) جهاددانشگاهی دانشگاه هنر برخلاف نگاهی جامع به این رشته، از نظر بسیاری از فراگیران و هنرجویان طولانی و پرهزینه به نظر می‌رسید. به همین دلیل و در راستای تامین خواسته فراگیران گرامی، مسئولان آموزشی جهاد هنر تصمیم به تجمیع برخی دروس و تدوین دوره‌ای کوتاه‌تر برای این رشته پرطرفدار گرفتند. از این به بعد با گذراندن دوره 3 ترمه دکوراسیون داخلی در این مرکز علاوه بر بهره‌مندی از دانش و تجربه استادان مجرب و سرفصل‌های کاربردی، در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی خواهید کرد و طی زمانی کوتاه‌تر می‌توانید وارد فعالیت‌های عملی و بازار کار شوید. البته هنرجویانی که علاقه‌مند به فراگیری مبانی این رشته هستند می‌توانند علاوه بر «دکوراسیون داخلی» در دوره «راندو و اسکیس» نیز ثبت‌نام کنند. ما دنده رشته معماری را از 5 به 3 کاهش داده‌ایم تا شما را با شتاب بیشتری به اهدافتان برسانیم.   

                 تلفن تماس:5-88328652      تلگرام: @jdhonar      اینستاگرام: honar_amoozesh_jahad

      

تماس با ما

آدرس :

خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان خاقانی، شماره 81

  • شماره تماس : 5-88328652-021

درباره ما:

جهاد دانشگاهی واحد هنر با پشتوانه 30 سال تجربه و با برخورداری از ظرفیت ای متنوع و به روز ، فعالیت های گسترده ای را در حوزه ارایه خدمات آموزشی ،به عموم افراد جامعه و تامین نیازهای آموزشی دستگاهای و نهاد دهای دولتی و غیر دولتی ارایه مینماید.

با ما در تماس باشید (رونوشت)

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...
 
telegram       Instagram