معاونت آموزشی جهاددانشگاهی-واحد هنر

دوره طراحی مد و لباس ترم پاییز 95 نیز در جهاددانشگاهی واحد هنر برگزار می‌شود

دوره طراحی مد و لباس ترم پاییز 95 نیز در جهاددانشگاهی واحد هنر برگزار می‌شود

طرحی نو دراندازیم

افتخار این را داریم که در ترم پاییز 95 نیز مانند ادوار گذشته دوره پرطرفدار «طراحی مد و لباس» را خدمت علاقه‌مندان به این رشته ارائه کنیم. دوره تخصصی و 5 ترمه طراحی مد و لباس با تکیه بر تجربیات ارزنده استادان مجرب و سرفصل‌های دانشگاهی در مرکز آموزش جهاددانشگاهی هنر برگزار خواهد شد.

جهاددانشگاهی هنر امیدوار است با برگزاری دوره‌هایی مانند «طراحی مد و لباس» طراحانی لایق و توانمند با توانایی عرضه طرح‌های بومی و متناسب با فرهنگ ایرانی-اسلامی به جامعه معرفی کند.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام آنلاین به نشانی اینترنتیwww.jdhonar.irو یاwww.jdart.ir مراجعه و ما را در شبکه‌های اجتماعی (تلگرام:@JDHONAR اینستاگرام: honar_amoozesh_jahad) دنبال کنند؛ همچنین شماره‌های 5-88328652 جهت مشاوره در ساعات اداری پاسخگوی عزیزان خواهند بود.

 

تماس با ما

آدرس :

خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان خاقانی، شماره 81

  • شماره تماس : 5-88328652-021

درباره ما:

جهاد دانشگاهی واحد هنر با پشتوانه 30 سال تجربه و با برخورداری از ظرفیت ای متنوع و به روز ، فعالیت های گسترده ای را در حوزه ارایه خدمات آموزشی ،به عموم افراد جامعه و تامین نیازهای آموزشی دستگاهای و نهاد دهای دولتی و غیر دولتی ارایه مینماید.

با ما در تماس باشید (رونوشت)

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...
 
telegram       Instagram